Yeni Çıkacak Coinler Kazandıracak Mı?

0 9

Yeni çıkacak coinler kazandıracak mı? Aslına bakarsanız Bunun cevabını net olarak vermek hayalcilikten başka bir şey değildir. Kripto borsalarından araştırmasını yaptığınız bir kripto para sizi kısa sürede zengin de edebilir aynı şekilde kısa sürede tüm yatırımınızı kaybedebilirsiniz. İstanbul borsasın da işlem yaparken üst ve alt limit yüzde ondur.

Yani İstanbul borsasın da yatırım yaptığınız bir firmanın hisseleri bir gün için de en fazla yüzde on artabilir yada en fazla yüzde on düşebilir. Ama kripto borsasın da böyle bir sınır yoktur. Yatırım yaptığınız bir kripto para bir gün içerisinde yüzde iki yüz hatta yüzde üç yüz çıkabilir. Aynı oranlarda da bir günde düşebilir. Bu yüzden kripto para borsası daha çok sabır isteyen bir borsadır. Şöyle bir örnekle kripto borsasının hayallerinizi nasıl gerçekleştireceğini anlatabiliriz.

Yeni Çıkacak Coinler Kazandıracak Mı?

Size bir örnek verelim. Cocosh adlı kripto paranın 1 adedi 1 ocak 2021 tarihin de 0.00181₺ iken 30 mart 2021 Tarihin de 1 adedi 13,07₺ olmuştur. Yani 1 ocak 2021 tarihin de 500₺ cocosh isimli kripto paraya yatırım yapmış olsaydınız 30 mart 2021 tarihin de paranız 3.610.497₺ (üç milyon altı yüz on bin dört yüz doksan yedi türk lirası) olacaktı. Üç ayda sadece beş yüz türk lirası ile bu kadar parayı başka hiçbir sektör de kazanamazsınız.  Tabi bu durum coinden coine farklılık gösteriyor. Belki de düşüş olacaktı ve kazandırmayacaktı.

Eğer coinlerle yakından ilgiliyseniz yeni çıkacak coinler, coin geleceği konularında bizdekalmasin.com web sitesine giriş yapabilir, detaylara ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.