Su Radyatörü Satış Firması

0 8

Su radyatörü satış firması arıyorsanız hoş geldiniz. Radyatörler genellikle sıcak su sistemlerinde kullanılmaktadır.  En yüksek bar seviyesi 4 bar seviyesindedir. Döküm radyatörlere göre daha uygun fiyatlı ve hafif bir yapıya sahiptirler.  Ayrıca döküm korozyona dayanıklı bir radyatörken çelik radyatörler korozyona dayanıksızdırlar. Alüminyum radyatörler ise çelikten biraz daha hafiftir.

Su Radyatörü Satış Firması

Su radyatörü satış firması olan altaisi.com ile çok sayıda ürüne ulaşabilirsiniz.  Serpantin, su radyatörü, kızgın yağ radyatörü gibi ürünlerin tamamı için altaisi.com ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Alüminyum radyatörler çevreci kimlikleri ile bilinmektedir. Son olarak panel radyatörler ise paslanmaya daha yatkın olması ve iç kısmın kurum bağlaması ile bilinmektedir. Diğer radyatörlere oranla ömrü daha uzundur ve ısı gücü yüksektir. Bu yüzden diğerlerine oranla daha çok tercih edilmektedir. Radyatör çeşitleri çok fazlaymış gibi görünüyor olsa da aslında hepsi bu dört başlık altında toplanıyor.

Radyatör Modelleri

Radyatör modelleri geniş bir içeriğe sahiptir. Çok çeşitli tasarımlara sahip radyatörler bulunmaktadır. Böylelikle fiyat skalasında belirleyici etkenlerden biri konumuna gelmiştir diyebiliriz. Dikey, yatay gibi modelleri bulunan radyatörlerin dikey veya yatay olması ısıyı yayma bakımından önemli bir opsiyondur.  Genellikle dikey olan model hem görüntü açısından hem mekandan yer kazanma açısından hem de ısı yayma performansı bakımından tercih edilen bir radyatör modelidir.

Duvar Tipi Aparey ve Sıcak Hava Apareyi

Alta ısı, çok sayıda konuda müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Kendileriyle ayrıca buhar apareyi, sıcak hava apareyi, serpantin radyatör gibi konularda da iletişime geçebilirsiniz. Firmanın, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağını düşünüyoruz. İlgili iletişim bilgileri ve ürünlere yönelik detaylar için altaisi.com a giriş yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.