Sprey Poliüretan Yalıtım Firması Eyüp Pendik

0 37

Sprey poliüretan yalıtım firması Eyüp Pendik konularında arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Yalıtım dünyasında neme karşı maksimum koruma özelliğine sahip epoksi hizmeti, bir çok alanda etkili özelliklere sahip bir hizmettir. Bahçe ve benzeri yerlerde nem izolasyonu işlemlerinde epoksi poliüretan işlemi etkili sonuç vermektedir.

Nem izolasyonu özellikle binaların temeli için önemlidir. Eski binalarda temeller taşla yapılmaktadır. Bu nedenle izolasyon problemi yaşamaktadır. İzolasyon probleminin en iyi çözümü poliüretan kaplama işlemidir. Bu işlemle binaların temeli su baskınlarına karşı etkili bir şekilde korunabilir.

Şehir hayatında asansörler hayati öneme sahip yerlerdir. Bu yerlerde su sızıntısı asansörün elektronik aksamının zarar görmesine neden olur. Asansör boşluklarının izole edilmesi gerekir. Asansör boşluklarının izolasyonunda profesyonel epoksi ve poliüretan seçenekleri tercih edilmelidir.

Sprey Poliüretan Yalıtım Firması Eyüp Pendik

Gurelmuhendislik.com sprey poliüretan yalıtım konusunda tercih edilebilir bir firma. İzolasyon problemi olan binalarda bulunan asansörler su sızıntılarına karşı ciddi anlamda problem yaşamaktadır. Çatılardan, duvardan veya temelden sızan sular asansör boşluğuna dolması ile birlikte asansör sistemi ciddi anlamda problem yaşar.

İzolasyonun sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için ilk aşamada ekibimiz yerinde inceleme işlemi yapar. Yerinde inceleme işleminde su kaçak noktaları tespit edilir. Çatlaklar, yarıklar, kırık olan yerler ve izolasyonu yetersiz noktalar inceleme ekibi tarafından tespit edilir. Bu tespit işlemi sonrasında izolasyon çalışmasının programı oluşturulur. En uygun zamanda izolasyon işlemi yapılır.

Bütün bu işlemlerin gecikmesi durumunda asansör sisteminde ciddi arızalar meydana gelebilir. Bu durumda asansör sistemi apartman sakinleri için ciddi anlamda masrafa neden olur.

Otopark İzolasyonu

Binaların alt kısmında bulunan  otoparklarda su sızıntıları işletmeler için ciddi anlamda müşteri kaybına neden olur. Ayrıca binada hasar meydana gelir ve bu hasar bina sakinleri için masraf anlamına gelir. Otopark izolasyon işlemlerinde epoksi ve poliüretan izolasyon programı tercih edilir.

Çatı İzolasyonu

Neme karşı maksimum etkili poliüretan ve epoksi, çatılar için maksimum izolasyon çözümü sunmaktadır. Profesyonel işçilik ve kaliteli malzeme ile çatı izolasyon işlemlerinde epoksi ve poliüretan oldukça etkilidir. Bu işlemde de ilk aşamada çatının genel yapısı ve özellikleri ele alınmaktadır. Daha sonra etkili izolasyon programı uygulanmaktadır.

Teras İzolasyonu

Teras katın balkon kısımları su geçirdiği zaman su direkt olarak alt kata geçer. Bu durumda mali anlamda masraf meydana gelir. Bu masrafın ortadan kaldırılması için teras izolasyon işlemine ihtiyaç duyulur. Teras izolasyonu yağmur, kar ve benzeri etkenlere karşı oldukça etkili özelliklere sahiptir.

Sprey poliüretan yalıtım firması gurelmuhendislik.com ile dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.