Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

0 6

Sigortalı evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirirken sigorta poliçesinde yer alan her husus müşterilerimizle paylaşılmaktadır. Hiçbir madde saklı tutulmamaktadır. Evrakların gizliliğine aşırı önem vererek tüm personelin gerekli alanlarda çalışma prensiplerine önem vermekteyiz. Sigortalı nakliyat hizmetini İstanbul Bodrum nakliyat, İstanbul Gaziantep nakliyat, İstanbul Ankara nakliyat gibi tüm hizmetler için sunabiliyoruz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Güvenlik sistemi hem kapalı devre kamera sistemi ile hem de güvenlik personeli kullanılarak maksimum seviyede uygulanmaktadır. Günümüzde gerçekleştirilmiş olan evden eve nakliyat hizmetlerinde parça eşya taşıma fiyatları, şehir içi eşya taşıma fiyatları konusunda farklılık gösterdiği net bir şekilde görülecektir.

Özellikle araçlar yüklendikten sonra müşterilerin gözü önünde mühürlenmekte hiçbir yerde bu mühürler sökülmeden varış noktasında müşteri gözetiminde tekrar sökülmektedir. Ofis, sigortalı, parça eşya, kurumsal ve bireysel eşya taşıma konularında tecrübeli ekiplerimiz profesyonel çalışmalar yapmaktadır.

Özellikle çalışmalarımızı kesin bir güvence oluşturarak gerçekleştirebilmek için sigortalı nakliyat hizmetlerine ağırlık vermekteyiz. Özellikle bütün bunlar gerçekleştirildiğinde eşyaların yeni yerinde veya eski taşınacak evde asansör kullanılma, asansörün hangi şartlarda kullanılacağı konusunda da gerekli planlamalar yapılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.