Samsun Klima Servisi

Bir başka WordPress sitesi

Samsun Klima Servisi

Samsun klima servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Yıllık bakım, klimalarda da önemli bir konudur. Servisle Samsun ECA servisi, Samsun viessman servisi, Samsun vaillant servisi konularında hizmet alabilmeniz mümkün.  Özellikle klima temizliğinin düzenli bir şekilde yapılması, klima parçalarının zarar görmesini engelliyor.

Filtre temizliği, polen ve toz temizliği klimaların daha düzenli bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Ayrıca klimanın gazı da her yıl düzenli bir şekilde kontrol edilmelidir. Klima gazı orijinal olduğu zaman klima daha verimli çalışıyor. Deneyimli klima servisi elemanlar klima gaz takviyesi gerçekleştirerek cihazın daha sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Samsun Klima Servisi – 0850 550 23 55

Randevu saatinde adresinize gelen elemanlarımız öncelikle klimayı çalıştırıyor ve performans ölçümü gerçekleştiriyor. Soğuk hava üflemeyen cihazlarda genellikle filtre tıkanmış oluyor. Ayrıca fanın yavaş dönmesi veya hiç dönmemesi, fanın tozdan sıkıştığını gösteriyor. Elektronik arızalar ve kart arızaları da bakım işlemi esnasında karşılaşılan sorunlardandır. Klima servisi ekibimiz istediğiniz zaman adresinize gelerek klima cihazını tamir ediyor.

Servis hizmetimiz, yeni nesil cihazlar için de geçerlidir. Yeni cihazlar konusunda deneyimli klima servisi elemanlarımız her türlü klimayı tamir edebilmektedir ve gerekli bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin