Samsun Hurdacı

0 3

Samsun hurdacı arıyorsanız hoş geldiniz. Her türlü metalin geri dönüşümünde güncel çözüm seçeneği sunan şirket elemanlarımız, istediğiniz zaman zarfında adresinize geliyor ve alım işlemi gerçekleştiriyor. Müşterilerimiz perakende satış işlemleri için tesislerimize gelmesi gerekiyor. Ücretsiz hurdacı servisimiz alım miktarına göre hareket ediyor ve yerinden alım işlemi gerçekleştiriyor.

Samsun Hurdacı

Samsun hurdacı ile hurda alımı konusunda iletişime geçebilirsiniz.Metalin yeniden sanayiye ve ekonomiye kazandırılmasında çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız günün her saatinde hizmet sunuyor. Alım ekibi, parçalama ekibim ve muhasebe ekibi koordineli bir şekilde çalışıyor ve alımlarda etkili çözüm seçeneği sunuyor.

Hurda Fiyatları Güncel

Kentsel dönüşüm kategorisinde ‘yıkım karşılığında hurda’ alım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşümde her hangi bir sorun oluşmaması için gerekli tedbirleri alıyoruz güvenliği maksimum seviyeye çıkarıyoruz.

Metal borsasının hurda fiyatlarını uygulayabilmemiz için öncelikle hurdanın ayrışmış olması gerekiyor. Yani bakır ve demir karışık ise bu durumda ortalama bir fiyat veriliyor. Ancak metaller ayrı ayrı çuvallara atılırsa bu durumda metal borsasının bakır ve demir fiyatı uygulanabilir.

Samsun hizmet sitesi ayrıca Samsun kombi servisi, klima servisi, Samsun evden eve nakliyat gibi tüm konularda tercih edilebilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.