Murat Paker Online Psikoterapist

0 9

Murat Paker online psikoterapist arayan kişiler tarafından tercih edilebilir. Yetişkinlerde yaygın görülen psikolojik bozukluklar ve semptomlar, kaygıdan depresyona kadar değişebilir. Bazı bozukluklar bir kişiyi diğerlerinden daha ciddi şekilde etkiler. Örneğin, şizofreni hastaları duygularını ifade etmekte zorlanırlar ve diğerlerinden uzak hissedebilirler. Ayrıca önemli aktiviteleri yapmayı bırakabilir veya olayların önemli kısımlarını unutabilirler.

Murat Paker Online Psikoterapist

Murat Paker, alanında son derece iyi olan uzman psikoterapist. Obsesif-kompulsif bozukluk (OKB), kompulsiyonlar ve obsesyonlar dahil olmak üzere obsesif-kompulsif semptomları içerir. Bu bozukluğu olan insanlar genellikle sürekli stres altındadır ve bu da onları tekrarlayan eylemler gerçekleştirmelerine neden olur.

Başka bir bozukluk, travma sonrası stres bozukluğu (TSSB), yoğun bir travmatik olaydan sonra ortaya çıkar. Bu bozukluğu olan kişiler hayatlarının tehlikede olduğunu veya durum üzerinde hiçbir kontrollerinin olmadığını hissedebilirler. Ayrıca umutsuz veya depresif hissedebilirler. Murat Paker online psikoterapist olarak faaliyetlerini en iyi şekilde sürdürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.