İstanbul En İyi Araç Yazılımı Firmaları

0 23

İstanbul en iyi araç yazılımı firmaları şeklinde arayış içerisindeyseniz doğru yere hoş geldiniz. Bu konuda kimle anlaşma sağlanabilir? İşini iyi yapan firma hangisi? Sorusuna sizler içinen iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız. Bilindiği üzere chip tuning, elektronik motor ayarının en son şeklidir. Motorun ECU’su ile sensörler arasına bir cihaz kurulur – bu bir tür mini bilgisayar, isterseniz (bazıları bu yüzden dijital ayar der) üretici tarafından ayarlanan parametreleri iyileştiriyor.

İstanbul En İyi Araç Yazılımı Firmaları

Bu firmalardan bir tanesi demirkiranecu.com ‘dur. DemirkıranEcu ayar kutuları, her motorla çalışacak şekilde değiştirdiğimiz kendi araç yazılımı ile çalışır, böylece motora giden ve motordan gelen elektronik sinyalleri optimize eder. Optimum sonuçlara ulaşana kadar farklı motorlarla kapsamlı testler yapılmaktadır. DemirkıranEcu, çoğunlukla enjeksiyon sistemlerine giden sinyalleri değiştirmektedir ve üretici tarafından yerleşik motor rezervlerine bağlanır. Aracınızın potansiyel performansından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Motor ayarlama yöntemi, üreticilerin aynı motor bloğunu kullanan modeller içerisinde ayrım yapmadan kullanılan aynı elektronik geliştirme ilkesini kullanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, neredeyse tüm BMW 4 silindirli motorlar aynı 2 litrelik bloğu kullanmaktadır ancak ECU’daki değişiklikler sayesinde çok farklı çıkışlara sahiptir.

Zorlamayı yapan bir turboşarj veya bir süper şarj cihazı olup olmadığına bakılmaksızın, herhangi bir zorlamalı endüksiyon yönlü enjeksiyonlu motorla chip tuning mümkündür. Bu, hemen hemen her turbo dizelden veya üflemeli benzinli motorlara kadar daha fazla performans elde edebileceğiniz anlamına gelir.

Otomobilinize Uygun Hizmet

İstanbul en iyi araç yazılımı firmaları arasında yer alan Demirkiranecu.com otomobilinize uygun hizmetler sunar. Araç yazılımı konusunda sizler de kendileriyle iletişime geçerek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Bunun yanı sıra DemirkıranEcu EGR iptali ve EGR arızası hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca adblue hizmeti sunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için demirkiranecu.com linkine göz attın. Firma yetkilileri sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.