Gençler Tel Çit Sistemleri

0 11

Gençler Tel Çit Sistemleri birçok çit ürününü müşterilerine sunmaktadır. Bu hizmetler arasında aşağıdaki ürünler bulunmaktadır.

Panel Çit Sistemleri

Panel çit sınır belirleyici, dekoratif, çevre güvenliğini sağlayan bir tel örgü sistemidir. Dekoratif görüntüsü sayesinde her bölgede kullanılan bir tel örgü modelidir. Simetrik bir yapıya sahip olması, doğal olaylara karşı sağlam ve kolay kullanımlı bir tel çittir.

Montaj sırasında her dikme için bir tane plastik kapak kullanılmaktadır. Tel örgü sistemlerinden toprağa veya panel çit duvar üzerine monte edilmektedir.

Çim Çit Sistemleri

Çim çitler; halı, plastik, şimşir, yaprak çit ürünleri olmayan, güneş ışınlarına karşı güçlendirilmiş özel PVC’den üretilmiştir. Birçok işlemden geçmiş galvanizi yoğun tellerden yapılır. Çim çitler yanmaz. Yoğunluğu ile birlikte daha estetik bir görüntü sunarken, çim çit özellikle güvenlik ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır.

Çim çitler istenilmeyen görüntüleri engelleyen dört mevsim yeşil bir üründür. Yerli bir üründür. Çim çitler soğu, sıcağı ve suyu sever. Pratik, doğa dostu, uzun ömürlü ve estetik bir görüntüye sahiptir. Uzun süren yaratıcı çalışmaların ürünüdür. İster montaj ekibi ister kullanıcısı tarafından kolaylıkla monte edilebilir.

Tel Çit Sistemleri

Sıcak daldırma yöntemleriyle üretilen galvanizli tellere tel çit denmektedir. Tel örgü veya panel çit sistemleri olarak da bilinmektedir. Ancak hepsinin temelinde alanları belli bir sınır içine alma, bölgeleri koruma ve güvenlik sağlama amacıyla kullanılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.