Endüstriyel Fırın Bakım Servisi

0 14

Endüstriyel fırın bakım servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Fornax Software firması endüstriyel kuruluşlar için hizmetler vermektedir. Bu hizmetlerin başında şu ürünler gelmektedir;

Endüstriyel Fırın Bakım Servisi

Endüstriyel fırın, profesyonel mutfakların hemen hepsinin ihtiyacı duyduğu ürünlerden biridir. Endüstriyel mutfaklar için özel olarak tasarlanan imal edilen bu fırınlar, yüksek kapasiteli yemek pişirme ihtiyaçlarını karşılar. Fornax Software firması, bu ürünlerin imalatlarını gerçekleştirilen, işinde uzman bir endüstriyel mutfak firmasıdır.

Endüstriyel fırın, ev tipi fırınlara göre daha yüksek ısıda pişirme yapabilen mutfak ürünüdür. Bu tip fırınlar, daha önceden de bahsettiğimiz gibi özel tasarımlara sahip fırınlardır. Hemen her türlü gıda ürünlerini pişirilebileceği kombi modelleri ile birlikte tek tarz ürün pişirmeye yarayan endüstriyel fırın modelleri de üretilmektedir. Bununla birlikte pastaneler için özel olarak tasarlanan fırınlar, hamur işlemlerini kurutmadan ve istenilen yumuşaklıkta pişirebilir.

Bu fırınlar her türlü hamur işlerini pişirmek için gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ancak bu kullanışlı ürünler zaman zaman arıza sorunları yaşatabilir. Bu gibi durumlarda güvenilir ve hızlı bir hizmet almak isterseniz Fornax Software firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Isıl İşlem Fırını

1000 litre ve üzeri boyutlara kadar ulaşan ısıl işlem fırını, Fornax Software firması kullanıcılarına temperleme, tavlama, işleme, sertleştirme, ön ısıtma, yaşlandırma ve kurutma gibi prosedürler için sağladığı ürünlerdir. Fornax Software ayrıca ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre özel tasarım ısıl işlem fırınları üretebilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.