Elektronik Sigarada Hangi Marka Tercih Edilmeli?

0 24

Elektronik sigarada hangi marka tercih edilmeli? IQOS, ısıtılmış yanmamış duman olarak adlandırılan yeni tanıtılan bir sigara içme ve vaping alternatifidir. Cihazlar, insanların vape yapması için yeni bir yol bulmaya çalışan PMI, Philip Morris International tarafından üretildi. Cihaz, ABD’de büyük bir başarı elde ettikten sonra yakın zamanda Avrupa ve İngiltere pazarına sunuldu.

Elektronik Sigarada Hangi Marka Tercih Edilmeli?

Elektronik sigarada tercih edilebilecek en iyi markalardan bir tanesi IQOS olarak bilinmektedir. E-sigara konusunda kalitesiz, güvensiz tabir-i caizse merdiven altı markaların kullanımı kesinlikle önermiyoruz. Bu tür ürünler ilerleyen dönemlerde sizlere çok sayıda problem yaşatabilir. Bu yüzden IQOS iyi bir tercih olacaktır.

IQOS Nasıl Temizlenir?

IQOS cihazları bir temizleme aracı ve bazı temizleme çubukları ile birlikte gelir. Öneri, bir paket Heets her bitirdiğinizde olmak üzere, cihazınızı düzenli olarak temizlemeniz önerilir. Temizleme işlemi basittir. Temizleme aracı, tutucunun bıçak ucuna doğru kayar ve herhangi bir pisliği çıkarmak ve hafifçe vurmak için çevirmeniz yeterlidir. Aynısını tutucunun diğer kısmıyla da yapabilir ve ardından gerekirse çubuklarla daha derin bir temizlik yapabilirsiniz.

IQOS ürünlerini satın almak isterseniz Cihaz Hanem sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitede IQOS 3 Duo, IQOS 3 Multi, iqos iluma gibi ürünler yer almaktadır. Daha fazla bilgi için pmiqos.com linkine göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.