Antalya Araç Kaplama Fiyatları

0 9

Antalya araç kaplama fiyatları ne kadar? Birçok yönden, bir arabayı kaplamak nispeten basit bir uygulama gibi görünüyor. Gerçekte, doğru şekilde yürütmek için hem sabır hem de uzmanlık gerektiren bir görevdir. Hem araç sahibi hem de kaplamayı uygulayacak profesyonel tarafından sorulması gereken bazı hayati sorular vardır;

Antalya Araç Kaplama Fiyatları

Arabanın markası ve modeli nedir: Tasarımın karmaşıklığı, bir aracı kaplama için gereken süreyi doğrudan etkiler ve buna göre maliyeti değiştirir. Antalya otomobil kaplama fiyatlarını belirleyen pek çok farklı kriter bulunur.

  • Arabanın herhangi bir gövde kiti: Özel gövde kitlerine sahip otomobiller, büyük ölçüde satış sonrası değişikliklerin benzersiz açıları ve kıvrımları nedeniyle, genellikle kaplamanın inceliklerini artırır.
  • Hangi vinil tonu: Standart vinil tonlar, parlak, mat veya saten olmak üzere üç farklı renkte sunulur.
  • Arabanın hangi kısımlarının kaplanması: Belki ticari amaçlarla (işinizi tanıtmanın bir yolu olarak) arabayı yukarıdan aşağıya kaplatmak istersiniz. Ya da belki de aracınızın tamamını kaplamak istemiyorsunuz, bunun yerine karbon fiber kaput veya kırmızı fren kaliperleri uygulayın. Her seçenek ve yaklaşım, bu faktörlere bağlı olarak farklı şekilde fiyatlandırılacaktır.

Orijinal boyada hasar olup olmadığını kontrol etmek de dahil olmak üzere, bir kaplama uygulamadan önce aracın ayrıntılı bir incelemesi ve hazırlanması önemlidir. Vinil kaplama, hasarlı yüzeye düzgün bir şekilde yapışmaz, bu da temiz ve uygun bir kurulum gerçekleştirmeyi zorlaştırır (ve bazen imkansız hale getirir). Vinil kaplamanın aracı etkili bir şekilde kavraması ve şekillendirmesi için yüzeyin mükemmele yakın olması gerekir. Bir araç ayrıca vinil kaplama uygulamadan önce toz, kir veya kiri temizlemek için kapsamlı bir temizleme işleminden geçmelidir.  Araç kaplama fiyatlarını öğrenmek için Antalya araba kaplama fiyatları göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.